معرفی تلما هنر

taj
(3)
(1)

معرفی تلما هنر

وب سایت هنری تلما هنر

 

تریکو بافی، یکی از هنرهای دستی جدید است که با استفاده از کاموا تریکو بافته می شوند که ضخامت و در عین حال ظرافت خود را دارند و در برابر وزن زیاد ، بسیار مقاوم می باشند. یکی از شاخصه هایی که اکثر بافنده ها را طرفدار این هنر کرده است این است که به دلیل ضخیم بودنشان سریع به اصطلاح بالا آمده و کار تمام می شود. از جمله مواردی که با آن می بافند ، انواع سبد ، پاف، فرشینه ، کریر نوزاد و ... می باشد. پس با این حساب بافت تریکو بسیار پرکاربرد و پر طرفدار است. برای بافت با تریکو باید از قلاب های مخصوص کاموای تریکو استفاده شود که دارای سایز بزرگ تری نسبت به قلاب های بافت با کاموای معمولی هستند.سفارش تریکو بافی در تلما هنر
سفارش تابلو تاپستری در تلما هنر

تاپستری هنری است از قلب تاریخ میاید بافت تاپستری در دوران تاریخی خود کاربردی مانند تابلو نقاشی داشته است. پارچهای پودنما که به صورت دیوارکوب به کار می رفته و از آن برای هرچه زیباتر کردن محیط استفاده میشود. موضوعات این دیوارکوب ها اغلب وقایع تاریخی یا آیینی بوده است، ولی امروزه این هنر حدی نمیشناسد! به همین دلیل هم هست که دسته بندی های تاپستری هایی که امروزه تولید و ساخته می شوند بسیار گسترده هستند و می توان آنها را در طرح و رنگ های بسیار متفاوتی مشاهده کرد.

دستبند های گلیمی این روزها توجه دنیای مد و زیبایی را به خود معطوف کرده است و این توجه به حدی رسید که برای هماهنگی و ست کردن لباس هایتان با این نوع زیورآلات، کارشناسان دنیای مد و زیبایی به بررسی و تحقیق پرداختند تا ترکیب جذابی خلق شود.

دستبند های گلیمی دستباف با توجه به رنگ بندی ها و طرح های مختلفی که دارند، این امکان را به شما میدهند که دستتان در انتخاب لباس مناسب برای ست کردن با آنها باز باشد و به راحتی بتوانید انتخابی خیره کننده داشته باشید.

سفارش دستبند گلیم در سایت تلما هنر

 

 

مرتبط با این بخش

معرفی تلما هنر

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر
زهرا سادات
چهارشنبه چهارم فروردین ۰۰
پاسخ
()
()
ممنون از شما
menusearch
telmahonar.ir